מורן ארג'נטרו פלג

בעלת החברה ומייסדת הפורמט והתוכן

בוגרת תואר ראשון בחינוך והוראת התיאטרון, יזמית פרויקטים המשלבים אומניות בתהליכי למידה בתוך משרד החינוך, בימאית ושחקנית. אימא לעלמה, דריה, אמיליה והמשך עוד יבוא. יש לי שלוש בנות מדליקות במיוחד (אבל אני לא ממש אובייקטיבית בעניין).

עם השנים גיליתי שבכל תחום בו אני מתעסקת אני משלבת באופן די טבעי שלושה מעגלים – תיאטרון, חינוך וחברה. לפני כ 11 שנים הוזמנתי ליומולדת לילדה בת שש וראיתי הפעלה. מרגע זה, היה לי ברור שאפשר והכרחי לעשות זאת אחרת - עם כבוד לילדים ותכנים משמעותיים שמאפשרים לערכים של כיף ומשחק להשתלב יחדיו.

את קהל הלקוחות של הילולדת, כמו את הצוות שבניתי לאורך השנים, אני רואה כמשפחה אחת גדולה וחמה ההולכת ומתפתחת לאורך השנים. עבורי הבחירה באנשי הצוות היא בחירה מהותית, לכן אני בוחרת אותם בקפידה, ומשקיעה בתהליך ההכשרה מחשבה רבה. עשייה עם ילדים חייבת להתקיים מול מבוגר משמעותי שימשיך להדהד בליבם של הילדים גם אחרי שהסתיימה הפעילות. התפתחותם המתמדת של מפעילי הילולדת כאנשים ערכיים ויצירתיים, השולטים בשפה המתודית שנבנתה לאורך השנים, שומרת על רמתן הגבוהה של ההפעלות שלנו.  

"אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים" (דוקטור סוס)


עדי קלברמן-דנוך

מפעילת הילולדת

מורה ומדריכת תיאטרון. שחקנית ובמאית  ואימא של נועם ועידו. בוגרת החוג לתיאטרון באוניברסיטת חיפה ובעלת תעודת הוראה ממכללת סמינר הקיבוצים בתל אביב.  מקימת התוכנית "תיאטרון בגן" בשיתוף האגף הקדם יסודי במשרד החינוך. במסגרת התוכנית מלווה ומנחה גננות כיצד להכניס את שפת התיאטרון כשפת העבודה בגן וכדרך ללמידה משמעותית. כבר למעלה מ-10 שנים מעבירה חוגים, הפעלות, שעות סיפור סדנאות וימי הולדת לילדים.

את מורן הכרתי ששתינו עוד היינו סטודנטיות להוראת התיאטרון מיד היה ברור שאנחנו מדברות באותה שפה ובזכות החיבור המידי הקשר הפך לחברי וקרוב ועם הזמן נכנסתי גם אני למשפחת הילולדת ומשם הכל כבר היסטוריה.

"לעולם לא תמצא קשת-בענן אם תביט מטה" (צ'רלי צ'פלין)